Gościmy

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
   

Wyszukaj

   

Lubuskie Tour 2015 – impreza z Radiem PLUS Gorzów

Szczegóły

Nova Park 6W dniach 18-19.04.2015 roku pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego promowali walory parków krajobrazowych naszego województwa wśród gości biorących udział w dwudniowej imprezie w galerii Nova Park w Gorzowie Wlkp. Głównym organizatorem było Radio PLUS Gorzów.

Podczas dwóch dni weekendu, goście galerii Nova Park mieli okazje zapoznać się z atrakcjami i walorami lubuskich gmin, stowarzyszeń i parków krajobrazowych. Była to okazja do skosztowania potraw regionalnych, poznania ofert turystycznych, walorów przyrodniczych i historycznych w województwie, oraz do udziału w konkursie Radia PLUS.

Na stoisku Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego można było zapoznać się z ofertą edukacyjną, walorami przyrodniczo-turystycznymi wszystkich lubuskich parków krajobrazowych, uzyskać informacje i materiały niezbędne dla każdego pieszego i rowerowego turysty oraz pogłębić wiedzę o przyrodzie i jej bogactwie. Dzieci miały okazję zapoznania się z techniką mikroskopowania, skorzystania z gier edukacyjnych, obejrzenia wylinki rodzimych węży, dotknąć poroża oraz pokolorować zwierzątka. Na dorosłych czekały pakiety informacji, w postaci map, broszur, widokówek i innych informatorów o walorach przyrodniczych ziemi lubuskiej i parków krajobrazowych.

Duże zainteresowanie walorami lubuskich parków krajobrazowych bardzo satysfakcjonowało pracowników Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego, którzy z przyjemnością będą wspominać imprezę i z niecierpliwością czekać na kolejne spotkanie za rok.

 

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH