Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan
   

Wyszukaj

   

Dożynki Gminy Kłodawa – 25 sierpnia 2019 r.

Szczegóły

IMAG0211Tegoroczne dożynki Gminy Kłodawa odbyły się w miejscowości Zdroisko. Na scenie kameralnego placu gminnego za kościołem, pośród namiotów poszczególnych sołectw z produktami i płodami rolnymi, Pani Anna Mołodciak - Wójt Gminy Kłodawa, przywitała gości oraz miejscową społeczność. Uroczystość rozpoczęto od dzielenia się chlebem, rozdawanym przez sołtysów.

Następnie Pani Wójt wręczyła nagrody za trud całorocznej pracy wybranym osobom ze wszystkich sołectw oraz poprosiła o zabranie głosu przez chętnych gości. Przy tej okazji odczytany został m. in. list Dyrektora Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego – Pani Aliny Jągowskiej, w którym podziękowała za trud pracy na roli i życzyła zadowolenia z wykonywania tej ciężkiej oraz ważnej pracy dla społeczeństwa.

Po części oficjalnej można było zwiedzać stoiska sołectw, skosztować lokalnych przysmaków, porozmawiać z sąsiadami, wziąć udział w Turnieju Wsi, zaktywizować dzieci w Centrum Uśmiechu, posłuchać muzyki w wykonaniu chóru gospodyń wiejskich czy orkiestry dętej Straży Pożarnej.

Bardzo było nam miło gościć na tak pięknej uroczystości.

 

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH