Gościmy

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
   

Wyszukaj

   

Targi Rolnicze Glisno 2018

Szczegóły
1W niedzielę 27 maja 2018 roku, zgodnie z coroczną tradycją, odbyły się kolejne Targi Rolnicze w Gliśnie. Wśród licznych gości imprezy byli przedstawiciele władz lokalnych, samorządowych i wojewódzkich, firm oraz instytucji branży rolnej i spożywczej. Razem z wystawcami i handlowcami obecny był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego, który przedstawił swoją ekspozycję przyrodniczo-edukacyjną.
Goście Targów Rolniczych mieli okazje zapoznać się z ofertą firm produkujących, usługowych i handlowych promujących na rzecz rolnictwa. Odbyła się również wystawa zwierząt gospodarskich; bydła, trzody chlewnej, kiermasze ogrodniczo pszczelarskie oraz wystawy rękodzieła.
Na stoisku Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego można było zapoznać się z szeroką ofertą gier i zabaw edukacyjnych, dzięki którym poprzez zabawę można było nauczyć się rozpoznawania gatunków. 
Na każdą osobę zainteresowaną poznaniem terenów parków krajobrazowych naszego województwa, czekały pakiety informacji, w postaci map, broszur, widokówek i innych informatorów o walorach przyrodniczych ziemi lubuskiej i parków krajobrazowych. Największym zainteresowaniem cieszyły się mapy parków ze szlakami turystycznymi oraz „Atrakcje parków krajobrazowych województwa lubuskiego”. 
 
   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH