Gościmy

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
   

Wyszukaj

   

Święto Województwa Lubuskiego

Szczegóły

P1050834Zgodnie z coroczną tradycją Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego wziął udział w obchodach Święta Województwa Lubuskiego na rynku w Zielonej Górze w dniu 24 czerwca 2017 roku. Służba Parków przygotowała i obsługiwała stoisko, na którym była możliwość zapoznania się z publikacjami oraz grami edukacyjnymi na temat walorów przyrodniczych parków krajobrazowych województwa lubuskiego.

Największym zainteresowaniem wśród najmłodszych gości cieszyły się gry, dzięki którym można było nauczyć się rozpoznawania gatunków, m. in.: grzybów, owadów, płazów, gadów. Dorośli natomiast, zwracali uwagę na publikacje o walorach przyrodniczych i turystycznych parków, w szczególności mapy z oznaczonymi szlakami rowerowymi. Wszystkich zainteresowanych poznawaniem rodzimej przyrody zapraszamy do odwiedzania parków, zwłaszcza w czasie wakacji.

Materiały dydaktyczne w postaci kolowanek i książek edukacyjnych o temetyce przyrodniczej dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

logo funduszProjekt dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH