Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan
   

Wyszukaj

   

Konkurs w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

Szczegóły

Dokumenty gotowe!Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego ubiega się o dofinansowanie w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, w celu przygotowania projektów planów ochrony dwóch parków krajobrazowych: Łagowsko-Sulęcińskiego oraz Gryżyńskiego.

Po niezmiernie krótkim, niespełna 2 tygodniowym przygotowywaniu niezbędnych dokumentów przez pracowników parków: Pawła Cieniucha, Dawida Karzólewskiego, Pawła Jankowskiego oraz Panią Alinę Jągowską – p.o. Dyrektora ZPKWL, w dniu 30.01.2017 roku, w Wydziale Zamiejscowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Gorzowie Wielkopolskim została złożona niezbędna dokumentacja, umożliwiająca przystąpienie do konkursu. Dofinansowanie ze środków unijnych możliwe jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Osi Priorytetowej Środowisko i Kultura - Kapitał Przyrodniczy Regionu.

Plan ochrony jest podstawowym dokumentem planującym ochronę przyrody, który po uchwaleniu będzie obowiązywał przez kolejne 20 lat. Pozwala to na odpowiednie zarządzanie terenami przedstawiającymi wartości przyrodnicze, którymi niewątpliwie są obszary naszych parków krajobrazowych.

Cieszymy się bardzo, że pomimo tak krótkiego okresu czasu na przygotowanie wszystkich wymaganych dokumentów, udało się spełnić wymogi formalne i złożyć wniosek - teraz czekamy na rozstrzygnięcie konkursu!

Wniosek złożony!

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH