Gościmy

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
   

Wyszukaj

   

Projekt: „Doposażenie bazy badawczej i dydaktycznej Zespołu Parków Krajobrazowych w specjalistyczny sprzęt i środek transportu do przeprowadzenia działań badawczych i monitoringowych w zakresie ochrony różnorodności biologicznej oraz działań dydaktycznych

Szczegóły

zpkwlZespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego 1 sierpnia 2016 roku przystąpił do realizacji projektu pn. „Doposażenie bazy badawczej i dydaktycznej Zespołu Parków Krajobrazowych w specjalistyczny sprzęt i środek transportu do przeprowadzenia działań badawczych i monitoringowych w zakresie ochrony różnorodności biologicznej oraz działań dydaktycznych”.

Projekt ten został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze. Dzięki dotacji możliwe będzie doposażenie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego w różnorodny sprzęt wykorzystywany do celów badawczych i monitoringowych przez Służbę Parku oraz do edukacji ekologicznej służącej zwiększaniu świadomości ekologicznej społeczeństwa. Zmiany te wpłyną na zwiększoną efektywność działań terenowych służących ochronie przyrody na terenach 7 Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego oraz uatrakcyjnią zajęcia, pobyt dzieci i młodzieży na terenie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego. 

 

 

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego

wfoś

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH