Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan
   

Wyszukaj

   

Wycieczka "Śladami Nietoperzy"

Szczegóły

logoZrzeszenie na Rzecz Ochrony Krajobrazu Środkowe Nadodrze (Landschaftspflegeverband Mittlere Oder e.V.) zaprasza na interesującą wycieczkę „Śladami nietoperzy”, która odbędzie się 18.08.2016 we Frankfurcie nad Odrą. Wycieczka rozpoczyna się o godz. 18.30 przy ruinach starego browaru Ostquell i będzie trwać ok. 2 godziny.

Uczestnicy wycieczki wspólnie ze specjalistami od nietoperzy przespacerują się od ruin starego browaru w stronę wyspy Ziegenwerder i przy okazji dowiedzą się nie tylko o historii starego browaru jako objektu poddanego ochronie przyrodniczej, ale również będą mieli możliwość nasłuchiwania odgłosów nietoperzy przy pomocy detektorów. Wycieczka jest organizowana w ramach projektu* „Sieć ochrony gatunków” i będzie poprowadzona w dwóch językach (polski, niemiecki).
Ze wzgledu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze zameldowanie się poprzez E-mail na karbowiak@lpv.mittlere-oder.de .

Zrzeszenie na Rzecz Ochrony Krajobrazu Środkowe Nadodrze Landschaftspflegeverband Mittlere Oder e.V.

* Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska (Woj. Lubuskie) 2014-2020, Fundusz Małych Projektów w Euroregionie PRO EUROPA VIADRINA.

flaga
ue

logo

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH