Gościmy

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan
   

Wyszukaj

   

Kolejne spotkanie w ramach projektu „Przełamywanie granic za pomocą nowych mediów”

Szczegóły

Spotkanie3W dniu 20 marca 2014 roku, przedstawiciele Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego – Paweł Cieniuch, Główny Specjalista Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego i Parku Krajobrazowego „Ujście Warty” oraz Robert Rektor, Główny Specjalista Pszczewskiego Parku Krajobrazowego wzięli udział w spotkaniu w ramach projektu realizowanego wspólnie z niemieckim stowarzyszeniem EcoREG GmbH reprezentowanym przez pana dr Wolfganga Roth wraz z Zespołem Szkół w Pszczewie, reprezentowanym przez Dyrektor panią Halinę Banaszkiewicz pn. „Przełamywanie granic za pomocą nowych mediów”.

Spotkanie rozpoczęło się w Zespole Szkół w Pszczewie. Gościł na nim przedstawiciel niemieckiej strony, oraz opiekunka i nauczycielka młodzieży biorącej udział w projekcie Pani Małgorzata Schubert. Druga część spotkania odbyła się w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej.

Podczas spotkania udało się ustalić wiele szczegółów zajęć przygotowywanych dla młodzieży oraz plan najbliższych działań. Na początku kwietnia obędzie się pierwsze spotkanie w ramach projektu z gimnazjalistami z Pszczewa.

Spotkanie1Spotkanie2

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH