Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 6 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan
   

Wyszukaj

   

Zapraszamy do zajęć w nowo utworzonej sali dydaktycznej w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Pszczewie

Szczegóły

P1080739Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Edukacji Przyrodniczej w Pszczewie, którego nowo utworzona sala dydaktyczna wyposażona została dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

W ramach projektu zakupiono m.in. zestaw interaktywny wraz z programem multimedialnym, dzięki któremu dzieci i młodzież mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach oraz tablicę śpiewającą z odgłosami ptaków, dzięki której możemy poznać głosy wybranych gatunków ptaków zamieszkujących nasze lasy. Salę wyposażono również w zestaw tablic edukacyjnych, edukacyjne ławostoły, regały oraz gry.

Zestaw interaktywny wraz z pozostałym wyposażeniem sali jest rozwiązaniem innowacyjnym, wzbogacającym oraz ułatwiającym prowadzenie zajęć, który pomaga w lepszym zrozumieniu poznawanych faktów i problemów poprzez oddziaływanie na wiele zmysłów jednocześnie.

logo funduszu kopiaProjekt dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH