Gościmy

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

   

Imieniny obchodzą

Dzisiaj jest: 15 Sierpień 2020    |    Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan
   

Wyszukaj

   

Święto Plonów z Gminą Witnica

Szczegóły

P1080239

W sobotę 18 sierpnia na placu w Nowinach Wielkich odbyły się Dożynki Gminy Witnica. Wśród stoisk organizacji społecznych, stowarzyszeń, instytucji i podmiotów działających na rzecz środowiska wiejskiego znalazło się miejsce na ekspozycję i kącik gier edukacyjnych Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego.

Pod naszym zielonym namiotem przygotowaliśmy gry edukacyjne dotyczące znajomości gatunków owadów, ryb i grzybów, materiały promocyjne o walorach przyrodniczych parków krajobrazowych oraz nagrody dla dzieci biorących udział w naszych zabawach. Ciekawość zwiedzających szczególnie wzbudziła broszura na temat Pleneru rzeźbiarskiego ”Natura i kultura”, który odbył się pod koniec czerwca w Lipach. Przy ładnej pogodzie i miłej muzyce wszyscy goście mogli miło spędzić czas oraz dowiedzieć się, co nieco, na temat przyrody najbliższej okolicy a zwłaszcza pobliskiego Parku Krajobrazowego „Ujście Warty”. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie do udziału w imprezie.

logo funduszu kopia

 Zakup broszur podsumowujących plener rzeźbiarski "Natura i kultura" dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

   
© Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 ZAPOZNAJ SIĘ Z POLITYKĄ OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH